Medinės dangos

Nuo seno žmogus kuria sau gerbūvį, kuris užtikrintų jaukią aplinką, gerą atmosferą. Daugelis mūsų mėgsta patogumą, kiti prabangą, treti vertina paprastumą ir originalumą. Atėjus naujam metų sezonui atsinaujiname rūbus, seną buitinę techniką keičiame nauja ir t.t. Ne išimtis ir mūsų būstas. Viskas keičiasi – mados keičia madas, technika tobulėja, pasaulis kupinas naujovių. Ne tik dėl šių priežasčių žmonės atsinaujina savo namus, stato naujus ir ieško geriausių bei moderniausių sprendimų. Remontas yra atsakingas ir kruopštus darbas, kuris susideda iš keleto etapų kaip sienų dažymas, naujų langų dėjimas, medinės dangos rinkimasis naujoms grindims. Grindys yra svarbus interjero elementas bei pagrindas po mūsų kojomis, kuriuo mes vaikštome ir matome kiekvieną dieną. Labai svarbu išsirinkti tinkamą bei poreikius atitinkančią reikiamą grindų dangą.

Prieš renkantis grindis, labai svarbu įvertinti kokioje vietoje grindys bus dedamos, kaip intensyviai jos bus naudojamos, ar bus specifinis aplinkos poveikis ir t.t. Šiais laikais pačios populiariausios grindys ne tik mūsų visų namuose, tai parketlentės arba laminatas. Visgi koks skirtumas tarp šių grindų dangų? Laminatas gaminamas laminuoto medžio plaušo pagrindu, o parketlentės iš natūralaus medžio. Parketlentės yra jaukesnis variantas, jomis maloniau vaikščioti, jos vizualiai gražesnės, nesikartoja jų tekstūra. Kalbant apie laminatą, jo raštai bei faktūros kartojasi. Visgi ši danga yra atspari smūgiams, dėvėjimuisi, beveik nesibraižo ir yra gerokai pigesnė negu parketlentės. Kiekvienas klientas renkasi pagal savo skonį ir tai ko jam reikia. Medinės dangos rinkimasis ir dėjimas yra kruopštus bei atsakingas darbas, todėl visuomet reikia tartis su ekspertais. Jie visuomet, esant reikalui, patars ir rekomenduos kas jums labiausiai tiktų kokybės bei kainos santykio prasme. Savo srities specialistai, savo darbą išmano geriausiai, todėl visuomet reikia pagalbos kreiptis į juos.

Visgi medinė grindų danga neatsiranda iš niekur. Ji užauga, tiesiogine šio žodžio prasme. Lietuva yra miškų kraštas. Medžiai nuo seno yra ne tik šilumos šaltinis, bet ir puiki medžiaga statybose. Medis yra viena maloniausių ir šilčiausių statybinių medžiagų. Ne veltui iš medienos statomi namai, daromi įvairūs baldai bei gaminama grindų danga. Viskas prasideda kuomet nukertamas medis. Tuomet vyksta medienos prekyba, kur užsakovai ar partneriai kreipiasi į specialias įmones, kurios tuo verčiasi ir parduoda medieną. Labai svarbu bendradarbiavimas. Tuomet viskas vyksta sklandžiai ir abi šalys lieka patenkintos.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =