Namo šiltinimas – poliuretano putos

Nors statydami namus žmonės turi visiškai skirtingas finansines galimybes, tai nekeičia jų tikslų. Noras įsirengti kokybiškus, pigiai išlaikomus ir ilgaamžius namus visada buvo ir bus mūsų tikslas. Nors tai ir skamba paprastai, tačiau ne visada pavyksta pasirinkti tai, ką norėtume. Natūralu, jog įvairiose srityse priiminėjame sprendimus net ir tada, kai, regis, neturime reikiamos informacijos, tačiau kas belieka – galite pasikliauti tik savimi, arba meistrais. Kalbant apie sprendimus, darančius įtaką jūsų būsimo namo kokybei, galima pasakyti, jog jų yra tikrai daug. Visgi, kai kurie svarbesni ir siltinimas poliuretanu turėtų būti minimas pirmu numeriu. Kodėl? Tai galimybė įsirengti šiltus namus, kurių išlaikymas net ir šalčiausiais mėnesiais nebus itin didelis, na o tai skamba neįtikėtinai, tiesa? Turint galvoje tai, jog statydami namą patys apsirenkate tiek šiltinimo, tiek šildymo medžiagas, reikia šiems klausimams skirti ypač daug dėmesio. Būtent nuo jų priklauso jūsų komfortas ateityje.Jei būsite nepatenkinti savo pasirinkimais, daryti pokyčius nebus paprasta, tad iš anksto skirkite laiko paieškoms ir to nepasigailėsite.

Jei domėsitės skirtingais namų šiltinimo sprendimais, daugiausiai informacijos rasite apie stiklo vatą bei putplastį. Taip yra dėl to, jog šios medžiagos naudojamos metų metus, tačiau tai dar nereiškia, jog jų teikiama varža yra tokia gera. Priešingai, šie sprendimai drąsiai gali būti laikomi atgyvena, mat siltinimas poliuretanu rodo daug geresnius rezultatus, apie kuriuos vis daugiau kalbama. Vienas iš pagrindinių privalumų yra varža, kurios rezultatai tiesiog neįtikėtinai. Plonas sluoksnis poliuretano putų daug geriau išsaugo šilumą namuose, tad jums nereikia jaudintis dėl nuolatinio šildymo. Nepaisant to, kaip gerai savo darbą atlieka meistrai, naudojant vatą ar putplastį tokius pačius rezultatus tiesiog negalite išgauti. Vien dėl to, jog purškiamos puto daug geriau užpildo visus, net ir pačius mažiausius tarpelius. Tik jos sukuria maksimalų sandarumą, kurio ir trokšta klientai. Dar vienas dalykas, kurį reikia paminėti –  paslaugos greitis. Jei norite apšiltinti ne tik namo stogą, bet ir vidaus sienas, tai gali atrodyti lyg darbas, truksiantis kelias savaites. Visgi, mūsų siūlomas šiltinimo metodas tai gali padėti įgyvendinti per kelias dienas. Jei jūsų tikslas kokybiškas ir greitas rezultatas, jau žinote, kur kreiptis ir ko ieškoti.

Paslaugų įkainiai ir jų lyginimas yra visiškai atskira tema. Dažniausia žmonės lygina darbo bei medžiagų kainas tačiau to pakanka ne visais atvejais. Jei jūsų namo šildymas bus brangesnis ir kainuos bent 20 proc. daugiau kasmet todėl kas pasirinkote putplastį, tai taip pat turėtų būti įtraukiama į skirtumą. Visa tai leis suprasti, jog siltinimas poliuretano putomis yra tikrai ne brangiausia paslauga ir tobula investicija į kokybiško namo statybas.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =