Krūtų didinimas riebalais – viena operacija dviguba nauda

Kiekvienas iš mūsų norime būti patenkinti savo išvaizda. Vieni norimus rezultatus pamato greičiau, kiti dirba metų metus ir vis tiek negali apsakyti, jog yra patenkinti. Priežasčių kaip ir tikslų gali būti gausybė, tačiau vienas iš dažniausių dalykų, ko nepavyksta pakeisti moterims – krūtinės apimtys. Greičiausiai sutiksite, jog čia jau nėra svarbu, kiek laiko pralesite sporto salėje – jei fiziologiškai jūsų krūtinė itin maža, ji nepadidės savaime. Tiesa, įvairūs pratimai gali pakeisti krūtinės formą, ją kilstelėti, tad tai tikrai galite išbandyti. Visgi, atvejais, kai realiai nėra net ką pakelti, galime drąsiai teigti, jog belieka tik krūtų didinimas. Anksčiau tai buvo laikoma itin reta procedūra, kuriai pasiryžta galbūt tik žvaigždės, tačiau šiandien viskas labai pasikeitė. Tai viena iš procedūrų, kurią sau gali leisti kiekviena dirbanti moteris. Svarbu tik tai, ar to norite ir kokį procedūros pasiūlymą pasirinksite. Apie krūtų implantus kalbama labai daug ir ne vienerius metus, tad šį kartą daugiau dėmesio skirsime kitam pasiūlymui. Tai krutu didinimas riebalais.

Pirmasis dalykas, ką apie tai reikėtų žinoti kiekvienai moteriai – tai dviejų etapų procedūra. Jos metu riebalai imame iš kitos kūno dalies ir suleidžiami į krūtis. Specialistų teigimu dažniausiai naudojamas riebalų perteklius iš pilvo, šonų ar šlaunų. Ištraukti riebalai yra perfiltruojami ir perleidžiami į krūtinę. Tokiu būdu pacientas auna dvigubą naudą, mat ne tik padidina krūtis, bet tuo pačiu padailina ir bendrą kūno kontūrą. Dar vienas aspektas, kuriuo išsiskiria krutu didinimas riebalais – natūralesnė išvaizda. Tikrai ne kiekviena moteris, kuri atlieka šią procedūrą siekia, jog krūtinė atrodytų dirbtinai. Priešingai, nepaisant procedūros, natūralios išvaizdos siekia daugelis, na o būtent šis operacijos apsirinkimas gali tai suteikti. Tiesa, negalima pamiršti, jog po šios procedūros prigyja ne visi perleisti riebalai. Specialistų teigimu išlieka tik pusė jų. Kad ir kaip bebūtų, procedūra trunka vos tris valandas, na o po kelių savaičių pacientės nejaučia jokios diskomforto, tokio kaip patinimas ar tempimas. Taigi, jei jau kuris laikas domitės krūtų didinimo procedūromis, kitų žmonių patirtimis bei klinikų siūlomomis operacijomis, galbūt pats metas pasikonsultuoti su specialistu, kuris padės jums suprasti procedūrų esmę bei tai, ko galite iš jų tikėtis.

Nors išvaizda ir nėra pagrindinis dalykas mūsų gyvenime, ji be galo svarbi. Ir tai visiškai nesusiję su jūsų darbu, aplinkinių spaudimu ar visuomenės standartais. Visi mes norime būti gražūs sau ir jei net didžiausios pastangos neleidžia to pasiekti visais kitais įmanomais būdais – kodėl gi nepasinaudojus grožio chirurgijos teikiamomis galimybėmis? Taigi, pasidomėkite mūsų aptartu krūtinės didinimo metodu ir kas čia žino, galbūt būtent jis jums apsirodys tinkamiausias sprendimas.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 82 =