Išmanieji vaikų rankose – apsaugos priemonės

Šiandien išmanusis net ir darželinoko rankose jau niekam nekelia nuostabos. Technologijos visapusiškai pakeitė mūsų gyvenimą ir jų naudojimas tapo tiesiog neišvengiamas. Diskusijos apie tai, kada vaikas turėtų pradėti naudotis telefonu – itin dažnos, tačiau vieno ir teisingo atsakymo jos nepateikia. Visi tėvai turi savo nuomonę ir ja vadovaujasi. tad belieka su tuo susitaikyti. Be jokios abejonės, šiuolaikiniai vaikai pradeda naudotis telefonais gerokai anksčiau, tačiau tai dar nereiškia, jog jie gali jais tinkamai pasirūpinti. Šiandien penkiametis su išmaniuoju gali atlikti gerokai daugiau darbų nei mes kada nors galėjome įsivaizduoti, tačiau kaip dėl telefono saugumo? Ar esate tikri, jog žaisdamas ar tiesiog jį besinešiodamas vaikas neišmes iš rankų? Greičiausiai ne. Būtent dėl šios priežasties jums reikalingi mobiliųjų telefonų dėklai bei visos kitos papildomos apsaugos priemonės. Visiems puikiai suprantama, jog išmaniųjų kainos yra ganėtinai aukštos, na o vaikai dar nėra pajėgūs atsakingai pasirūpinti jiems duodamais daiktais. Taigi, jūsų, kaip tėvų, pareiga padėti vaikui ir telefono apsauga yra pirmasis žingsnis, kuriuo reikėtų pasirūpinti.

Kalbant apie telefonų apsaugas, galima paminėti kelias iš jų. Pirmoji ir visiems gerai žinoma – apsauginė plėvelė. Galbūt pastaroji ir neapsaugos ekrano nuo dužimo, tačiau subraižymai jums jau nebus aktualūs. Vaikas gali nieko blogo nė nepagalvoti, neštis namų raktus ir telefoną vienoje kišenėje, na o tai pažeis telefono ekraną negrįžtamai. Taigi, jei jūsų vaiko telefono ekranas neturi apsauginės plėvelės – pats metas ja pasirūpinti. Kitas svarbus daiktas – dėkliukas. Jų būna pačių įvairiausių, pradedant dizainais ir baigiant funkcijomis. Šioje vietoje galite leisti vaikui išsirinkti tai, aks jam labiausiai patinka, na o saugus telefono naudojimas jam bus lyg pramoga. Vienu šūviu nušausite du zuikius, ar gali būti geriau? Žinoma, jei telefonas iškris ant kieto paviršiaus, kartais net ir specialus dėklas gali nebepagelbėti. Dažniausiai tai suskaldo telefono ekraną, na o jūs turite kreiptis į meistrus. Telefonų remonto paslaugos nėra itin dažnos, tad vartotojai susiduria su tam tikromis problemomis. Šioje vietoje siūlome nepamiršti kompiuterių remonto, mat jį atliekantys asmenys dirba ir su telefonais.

Kompiuterių remontas Klaipėdoje ar kitame mieste 0 itin dažnai sutinkama paslauga. Tuo tarpu telefonų taisymas nėra toks populiarus. Taip yra dėl nedidelės paklausos, tad meistrai, kurie teikia šią paslaugą, dažnai nė nesireklamuoja. Taigi, turėkite omenyje, kur geriausia kreiptis, jei jūsų vaiko telefonas sudužo ar tiesiog nebėra tinkamas naudoti. Galbūt jums bus pasiūlyta išeitis, apie kurią nesusimąstėte. Vienas iš variantų – neveikiančių telefonų supirkimas dalims. Tai būdas susigrąžinti bent dalį pinigų, kuriuos išleidote telefonui, tad neskubėkite jo mesti į šiukšledėžę, mat viskas gali pasisukti šiek tiek kitokia linkme.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4