Kaip išsirinkti automobilių servisą

Net jei savo automobilio priežiūrai skiriate daug laiko bei pinigų, tai dar nereiškia, jog esate apsaugoti nuo nenumatytų gedimų. Taip jau yra, jog transporto priemonė – tik mašina, kuri vieną dieną gali veikti kuo puikiausiai, na o kitą jau registruositės pas meistrą. Natūralu, jog kelionė į servisą visada asocijuojasi su neigiamomis emocijomis, juk esame tikri, jog teks susimokėti gan nemažą sumą pinigų, tačiau ar tai tikrai svarbiausia? O kaip kokybė? Juk ji ir turėtų būti tas aspektas, kuris leidžia lengviau atsikvėpti net ir tuo atveju, jei teko susimokėti daigiau nei tikėjotės. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vairuotojams servisai asocijuojasi su neigiamomis patirtimis – kokybė, kuri neatitinka lūkesčių. Ir jums teko susidurti su tokia situacija? Na tokiu atveju jums pravers mūsų rekomendacijos, kaip pasirinkti servisą, kurio kokybė jus tenkintų.

Pradėkime nuo konkretaus pavyzdžio. Jei jums reikalingas stabdžių remontas, natūralu, jog kreipsitės į asmenis, kurie dirba šioje srityje. Mes rekomenduojame vengti meistrų, kurie sakosi galintys ir važiuoklę “pažiūrėti” ir padažyti jei reikia. Žmogus, kuris daro viską, greičiausiai gerai nedaro nieko, na o tai tikrai nepadės gauti aukščiausios kokybės, kurios ieškote. Natūralu, jog daugelis klientų neturi reikiamo išsilavinimo tam, jog galėtų patikrinti, ar paslauga atlikta kokybiškai, na o jei bėda atsinaujina net ir dėl prastai atlikto darbo, mes ir vėl esame priversti ieškoti meistro ir jam mokėti didelę sumą pinigų. Taigi, ieškokite serviso, kuris turi skirtingų sričių specialistus, arba konkretaus miesto, kuris specializuojasi vienoje nišoje. Taip pat rekomenduojame nenuvertinti nė vieno darbo, kuris susijęs su remontu. Neretai tokios paslaugos kaip ratų montavimas-balansavimas įvardijamos kaip standartinėmis, kurias gali atlikti ir visai nepatyręs meistras. Visgi, tai nėra tiesa, nes esama daug atvejų, kai nekokybiškas darbas veda prie ratų defektų ir panašių dalykų. Jei nenorite atsidurti būtent tokioje situacijoje, visada rinkitės patyrusius i kvalifikuotus meistrus, kuriais galite pasitikėti.

Na ir galiausiai – palieskite paslaugų kainas, kurios visada susilaukia daugybės nuomonių. Tiesa ta, jog neretai bandome sutaupyti, todėl sutinkame remontuoti automobilius vietose, kur nėra garantijų, čekių ar kito patikimumo garanto. Noras sutaupyti yra visiškai natūralus, tačiau tai neturėtų lemti žemesnės paslaugos kokybės. Ne veltui sakoma, jog taupus moka du kartus ir tai pajusite savo kailiu. Kreipkitės tik į tuos meistrus, kurie savo darbui suteikia garantiją ir suprasite, kaip daug tai reiškia. Jums nebereikės analizuoti, kodėl ir vėl sugedo ta pati automobilio sistema, aks dėl to kaltas ir kas turėtų imtis remonto. Jei dar nepasibaigė garantinis terminas – galite drąsiai kreiptis į tuos pačius meistrus, kurie paslaugą atliks nemokamai ir jums nereiks jaudintis dėl nieko.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2